2.02.2018 | Polecamy

Seniorzy w Akcji! - startuje kolejna edycja

7 lutego startuje rekrutacja do kolejnej edycji konkursu dotacyjnego w formule inkubatora

Wiele osób po zakończeniu działalności zawodowej chce pozostać aktywnymi zarówno fizycznie, jak i społecznie.  Seniorzy mają pasje, pomysły i chęć działania. Właśnie dla takich osób powstał konkurs „Seniorzy w akcji”.

„Seniorzy w akcji” to konkurs dotacyjny organizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

Szukamy aktywnych osób 60+, które chcą połączyć rozwijanie własnych pasji i zainteresowań z działaniem na rzecz innych oraz osoby do 35 r.ż., które chcą wspierać działania międzypokoleniowe.

 

Konkurs skierowany jest do osób 60+ i do par międzypokoleniowych, które mają pomysł na projekt społeczny, są otwarte na dyskusję o swoim projekcie i na jego modyfikację w toku wspólnej pracy z ekspertami i uczestnikami Konkursu. Zapraszamy osoby, które chcą zdobyć praktyczne umiejętności pracy w grupie międzypokoleniowej, angażowania mieszkańców, promowania swoich działań.

Jak dotąd wsparliśmy ponad 300 projektów w całej Polsce. Czekamy na kolejne!

 

Na zgłaszanie pomysłów czekamy od 7 lutego do 19 marca 2018 roku.

 

Konkurs Seniorzy w akcji realizowany jest przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” w ramach programu Uniwersytety Trzeciego Wieku Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.

 

Więcej informacji:

www.seniorzywakcji.pl